מוריס ג'נשוילי

בעל המסעדה- מגדולי הזמרים הגיאורגים בארץ ובגאורגיה, וכיזם של ערוץ הטלוויזיה הישראלי בשפה הגיאורגית - GTV

אודות

קינטו היא המסעדה הגיאורגית החדשה והמדוברת של תל אביב! 

המילה 'קינטו' בגיאורגית מסמלת אדם שמח שעובד כל היום על מנת להרוויח את לחמו ובערב הוא יושב עם חבריו, שותה כוס של צ'צ'ה - וודקה גיאורגית כשרה ומשכרת חושים - שר ורוקד. זאת בדיוק מהות המסעדה - לשמוח ולשמח עם אווירה תוססת, הופעות חיות והרבה עליזות בכל ערב. כשיוצאים לבילוי בקינטו פשוט יודעים שההנאה מובטחת. 

בר-מסעדה קינטו הוקם על ידי מוריס ג'נשוילי, מעמודי התווך של הקהילה הגיאורגית בישראל. כולם מכירים את ג'נשוילי כאחד מגדולי הזמרים הגיאורגים בארץ ובגאורגיה, וכיזם של ערוץ הטלוויזיה הישראלי בשפה הגיאורגית - GTV. הוא נחשב גם לאחד האבות המייסדים בתרבות המוזיקלית של יהדות גיאורגיה.

אבל עכשיו הגיע הזמן של ג'נשוילי להביא לישראל את הקולינריה הגיאורגית המופלאה ולערוך לישראלים היכרות עם האוכל המשובח וייחודי כל כך שמאפיין אותה. התפריט של קינטו  יאפשר לאורחים ולסועדים לצלול אל תוך עולם הטעמים של גיאורגיה עם מגוון מאכלים מסורתיים גיאורגיים פופולריים ומעולים כמו: חינקאלי, צ'קפולי, צ'קמרולי ואחרים, וכן עם מבחר עצום של תבשילי המטבח הגיאורגי העשיר. הבר של קינטו מציע את כל סוגי המשקאות החריפים האיכותיים מכל רחבי העולם וכמובן את הצ'צ'ה, שמיוצרת בקינטו במיוחד בשביל הלקוחות.

בואו ל"קינטו" לחוות את גיאורגיה כפי שטרם הכרתם, להתרווח על כורסאות - ביד אחת חינקלי ובשנייה כוס צ'צ'ה - ולהרים לחיים כמו שכל קינטו טוב עושה כשהוא מרוצה ושבע.​

יואב גן ברוך

מרכז הכשרה לקולינריה בריאה

קינטו

האתר נבנה ועוצב ע"י קודנט בניית אתרים לעסקים | קידום אורגני -​​

שליחה

*

תודה רבה

הטופס נשלח בהצלחה

*

*

*

*

03-7790000

kintogres@gmail.com

חפשו אותנו בפייסבוק

חפשו אותנו באינסטגרם

צרו איתנו קשר​